Jäsenhuone|Työhuone

Yu-jaosto

Jaoston kokoonpano

xx, puheenjohtaja

xx, varapuheenjohtaja

Jukka Puro, sihteeri, nettisivut ja facebook, vuosikalenteri
Purontie 9
62630 Karvala
0400 542 472
puronperan@mail.com

Avo Juss, valmennusvastaava
Puustellintie
62600 Lappajärvi
044 946 4423
avo.juss@lappajarvi.fi

Arvi Kangastie, kilpailu- ja aikuisurheiluvastaava
040 578 3042
Hakatie 4
62600 Lappajärvi
arvi.kangastie@luukku.com

Carita Kangastie, asu- ja tilausvastaava
Saariahontie 72 B
62630 Karvala
044 0865978
ckangastie@gmail.com

Tarja Keto-Tenhunen

Emilia Latvala, nuorisovastaava, Seuracup
Toiminpolku 1
62800 Vimpeli
044 534 6545
emilia.latvala@vimpeli.fi

Hanna-Leena Mäenpää, facebook, Seuracup
Rantakyläntie 513
62800 Vimpeli
045 146 5190
hanna-leena.maenpaa@evijarvi.fi

Sanna Savola
040 700 8097
sapekkala@hotmail.com

Matti Takala, kilpailu- ja aikuisurheiluvastaava
Taksvärkkitie 4
62600 Lappajärvi
040 774 3544
matti.takala@jamin.fi

Erkki Vinkanharju, kilpailuvastaava
Karvalantie 28
62630 Karvala
0400 567 843
erkki.vinkanharju@pp.inet.fi

Keijo Väkeväinen, valmennusvastaava ja nettisivut, Seuracup
Haaponiementie 56
62600 Lappajärvi
040 583 0440
keijo.vakevainen@gmail.com

Anita Ora, kunniakierrosvastaava (ei jaoston varsinainen jäsen)
Taksvärkkitie 4
62600 Lappajärvi
040 570 2902
anita.ora@gmail.com

Tarja Puro, EPU ry:n hallituksen jäsen (ei jaoston varsinainen jäsen)
Purontie 9
62630 Karvala
044 369 9221
purotar@mail.com

Raine Savola, valmennusvastaava, facebook (ei jaoston varsinainen jäsen)
0400 768 077
raine.savola@lappajarvi.fi

Katariina Väkeväinen, facebook (ei jaoston varsinainen jäsen)